Vítejte...


Narutova volba

27. června 2009 v 0:29 | Lilirose |  Povídky na přání

První povídka na přání pro Terkic. Snad se ti bude líbit.
Vybrala si pár ITA/NARU... tak snad tě nezklamu
Dejme tomu, že Itachi nikdy nevyvraždil svůj klan tudíž se Sasuke nevydal za Orochimarem, aby měl větší sílu na svojí pomstu... POZOR je to z normálního života, žádní ninjové xD
Tak tedy hezké čtení.. hlavně tobě TERKIC
Prosím nějaký komentík.. psala jsem to večer a už mi to vůbec nemyslelo takže pokud ta slátanina nebude mít hlavu a patu nesmíte mě ukamenovat!! =o)

V Konoze nevládla poklidná noc jako jindy. Obyvatelé města byly schovaní ve svých domovech před strašlivou bouřkou, která zde zrovna řádila až na jednoho chlapce, který nemá domov a tudíž se nemá kde schovat.
Sledoval se slzami v očích šťastné rodiny, kterým bylo jedno že prší hlavně že jsou spolu a mají se rádi. Ale kdo má rád chlapce, který se toulal temnými uličkami Konohy?

Někdo se našel. Na začátku si tak lezli na nervy, ale postupem času zjistili, že už bez sebe nemůžou být. Dříve jeho největší rival ve školních lavicích a největší teď nejlepší přítel Sasuke Uchiha.

Byl u Uchihů jako doma. Byl tam snad pořád, ale bylo mu trapné tam pořád otravovat. Navíc Sasuke odjel na školní výlet, ale tím že Naruto na výlet peníze neměl a rozhodně odmítl půjčit si od Sasukeho zůstal v Konoze jako jediný ze třídy.
A tak sám v největším slejváku zašel do jedné uličky, která vedla na jeho oblíbené místo.
Byl tam velký strom sakury pod ten si sedl, aby ho aspoň trochu chránil před deštěm.
"Chjo" povzdechl si Naruto nad tou prekérní situací. Nemyslete si, že neměl byt kde spal, ale nemohl tam být né v dešti, protože mu zatékalo střechou přímo do jednoho malého pokoje co tam byl a byl i bez elektřiny takže by umrznul. To radši venku prohlásil. A tak raději mrznul tady. Začínal se klepat.
"Copak Naruto. Proč nejsi doma?" zeptal se jemu známý hlas.
"Itachi a co ty tady?"
"Jen tak jsem se procházel a koho nevidím totálně promočeného blonďáka"
Naruto mu neodpověděl strašně se třásl zimou. Schoulil se do klubíčka a pomalu se mu začala klížit očka jak pořád chodil po městě. Itachi využil příležitosti a přistoupil blíž k němu. Chvilku si ho prohlížel a pak vzal promočeného blonďáčka do náruče.
Naruto zatřepotal víčkami nad tím pohybem a upřel na Itachiho svůj pohled.
"C..Co to děláš?"
"Jdem k nám domů nenechám tě tady nastydnout. To by mi Sasuke neodpustil"
Narutovi se zamlouvalo nechat se nést od Itachiho a ještě víc se natiskl na jeho tělo, aby mu byla větší teplo. Objal ho ještě kolem krku a Itachi se pro sebe pousmál. Tolik toužil být Narutovi takhle nablízku a nejradši by byl ještě blíž.

Naruto mu usnul v náruči než došli k sídlu Uchihů. Černovlásek ho nechtěl probudit tak opatrně otevřel dveře jenže pro jeho smůlu zavrzaly a to blonďáčka probudilo.
"Promiň nechtěl jsem tě probudit" omlouval se rychle Itachi.
Naruto si ho jenom pořád se zájmem prohlížel. Pak udělal nečekanou věc. Přiblížil své rty na ty Itachiho a čekal jestli se od něj náhodou neodtáhne. Itachi místo toho, aby se odtáhl zrušil tu miniaturní mezeru mezi sebou a spojil jejich rty.
Líbali se tak dlouho dokud se oba nepotřebovali nadechnout.
Itachi zavřel vchodové dveře a okamžitě se vydal do svého pokoje. Po cestě strhával z Naruta mokré oblečení a Naruto se snažil sundat to jeho oblečení, ale moc mu to nešlo. Rozhodl se, že mu ho sundá potom.
Polonahý blonďáček ležel na posteli a nechal se hýčkat od Itachiho. Po chvilce si role vyměnili a Naruto mohl konečně z Itachiho sundat nepotřebné oblečení.

Teď zbytek nechám na vaší fantazii.
Ráno se oba probudili s úsměvem na rtech.
"Dobré ráno, vyspal si se dobře? Nikdo není doma tak se neboj, že by nás někdo načapal"říkal mu Itachi a začal ho líbat na krku a jemně kousat do lalůčku.
"Dobré, jo vyspal jsem se skvěle takhle dobře mi dlouho nebylo"
Oba se váleli ještě dlouho v posteli a prozkoumávali místečka, kterých si večer nevšímali.
"Miluju tě" zašeptal mu Naruto.
"Já tebe víc" odpověděl mi Itachi.

"ITACHI JSEM DOMA!" zařval Sasuke od dvěří. "JEŽIŠ PROČ JE VŠUDE NARUTOVO OBLEČENÍ? VY JSTE SE SNAD POPRALI NEB-Ooo" řval dál a přitom se přibližoval k těm dvoum. Jakmile je uviděl zrudl po kořínky vlasů.
"Myslím, že počkám v kuchyni až se obléknete. Chci vědět jenom základní informace žádný podrobnosti, vím Itachi jak si ukecanej" pronesl a vyběhl ven z pokoje.
"Měl bys jít domů tohle vyřídím sám" řekl mu Itachi a Naruto kývl.

"Miluješ ho? Nebo to bylo na jednu noc" začal se vyptávat Sasuke hned jak Itachi vstoupil do kuchyně.
"Miluju ho víc než kohokoliv jiného" odpověděl s láskou v očích Itachi.
"Jestli mu ublížíš tak si mě nepřej" řekl mu výhružně.
"Nikdy bych mu nemohl ublížit.. ty ho máš taky rád viď? Není to pro tebe jen nejlepší přítel, ty ho miluješ stejně jako já" říkal si spíš pro sebe než jemu.
"Vybral si tebe. Hlavně že je šťastný"

A tak se Sasuke přetvařoval, aby nedal najevo, že je smutný, že si zrovna Naruto vybral jeho bratra. Avšak stačil mu jeho šťastný obličej a věděl, že lípsi Naruto vybrat nemohl.

THE END
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naru-San♥ Naru-San♥ | Web | 27. června 2009 v 11:49 | Reagovat

Jéé to bylo kawaii ^^ až mi je trošku Sasíka líto :D Ale moc krásný :)

2 terkic terkic | Web | 27. června 2009 v 12:52 | Reagovat

jůů děkujuuu moc, bylo to fakt krásný  :-) a ten konec se mi mooc líbil, líp si to ani napsat nemohla ;-)

3 Geluška Geluška | Web | 27. června 2009 v 13:40 | Reagovat

Mě je Sasukeho líto ... .P. Pěkně napsané (jen tak dál)

4 tess tess | Web | 1. července 2009 v 22:34 | Reagovat

moc hezky napsané, líbil se mi ten konec.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.