Vítejte...


Začalo to na letišti 1

17. července 2009 v 1:10 | Lilirose |  Začalo to na letišti

Hehe... tak jsem se dneska respektive včera snažila rychle napsat tuhle první kapitolku co mám na papíře co jsem pro vás vymýšlela v Chorvatsku (v Itálii jsem vůbec neměla čas, ale už v hlavě mám něco menšího vymyšlenýho z Itálii ještě to tak napsat že xD ) a vzniklo tohle, ale protože hned jak jsem přijela domu což bylo ve dvě ráno a, když jsem konečně vstala musela jsem si od vás přečíst nové povídky nestihla jsem nic napsat a pak jsem musela uklízet (blééé) no a je po půlnoci a já začínám psát... moc do toho kecám... hezký čteníí xD ááá je tooo z normálního života xD

Před odletem

Dva dejme tomu zamilovaní leželi v posteli. Do pokoje svítil měsíc, který zrovna byl v úplňku a tím osvětloval osoby, které se zrovna objímali. Kromě dvou postav ležící na posteli nebylo nic vidět.
"Víš co mě napadlo" začal mluvit Naruto a rozsvítil lampičku na nočním stolku.
"Ne to tedy opravdu netuším"
"No, že až se vrátím z té mise mohli bychom se vzít" navrhl svojí drahé polovičce a vytáhl ze stolku vedle sebe malou sametovou krabičku.
"N-naruto" neměla slov.
"Mám si stoupnout na kolena, aby to bylo romantičtější" zeptal se Naruto.
"Ne to nemusíš. Ano strašně moc, moc ráda si tě vezmu" rozbrečela se samou radostí Sakura a skočila Narutovi kolem krku a začala ho pusinkovat. Naruto se pousmál, ale nebyl tak šťastný jako teď už jeho snoubenka.

"Sakuro zabalila jsi mi i ten šampón a kartáček a …" zeptal se Naruto s plnou pusou svého oblíbeného rámenu.
"Samozřejmě, všechno máš sbalené" ujistila ho Sakura. Přisedla naproti Narutovi a láskyplně ho pozorovala jak jí rámen.
"Bylo to výborné, ale už bych asi mel jet na letiště"
"Jsi si jistý, že na tu misi musíš? Přece Tsunade by tam mohla poslat někoho jiného, když se bojíš létaní" snažila se ho přesvědčit, rozmluvit mu to, ale bez úspěchu.
"Ne rozhodně ne! Potřebujeme peníze, navíc lítá teď každý tak proč né já. Dost řečí" odporoval Naruto, vstal od stolu a došel si pro telefon. Vytočil TAXI službu a domluvil si kdy a kde má taxi čekat.
"Promiň" začala se omlouvat Sakura.
"To nic lásko to já bych se měl omluvit. Byl jsem na tebe ošklivej.." najednou se ozval klakson od auta a Naruto vykoukl z okna, když viděl taxík vzal si svojí tašku a loučil se se Sakurou.
"Pá miluju tě" řekla mu a políbila ho.
"Taky tě miluju"
"Tak za 14 dní lásko"
"Budu se těšit"
Sakura šla s ním až k autu a ještě ho políbila na čelo počkala až auto zmizí za rohem další ulice pak teprve zašla do domů.

Ani nedojel na letiště a už mu volala Sakura.
"Miláčku, už jsem koukala do několik katalogů se svatebními šaty a už jsem si jedny vybrala a taky mají vlečku a..."
"Tak to je úžasné tak si je jdi vyskoušet a kup si je už musím končit pá" přerušil jí Naruto, protože tohle ho vůbec nezajímalo.
"Růžovlasá pijavice" zaprskal. Taxikář se rozesmál, protože když viděl jak se loučí myslel si, že jsou do sebe hodně zamilovaní a pak Naruto řekl tohle a musel se začít smát.
Dojeli na místo, Naruto mu zaplatil a vystoupil. Šel do odbavovací haly. Prošel letištní kontrolou a najednou uviděl na tabuli, že jheo let bude mít dvouhodinové spoždění.
"Sakra" zaklel Naruto.
"Taky čekáte na let do země Zvuku a zjistil ste, že máte to protivné spoždění" zeptal se ho neznámý, pohledný mladý muž v Narutově věku.
Blonďáček na něj upřel svůj zrak a nemohl spustit z něj oči natož mu odpovědět. Byl opravdu velice pohledný. Nejspíš hodně cvičil mě pořádné svaly. Měl bílou pleť a černé vlasy a oči skvěle ladil. Neměl snad jedinou chybičku na kráse.
"Haló, jste v pořádku" zeptal se černovlásek a čekal na nějakou odpověď. Naruto na něj civěl s otevřenou pusou, ale vzpamatoval se a rychle mu odpověděl.
"Eh...moc se omlouvám... jo teď tu budu trčet dvě hodiny než poletí to letadlo do Zvučný"
"Fajn a nechtěl by jste si zkrátit chvíli čekáním támhle u baru" zeptal se černovlásek a Naruto mu kývl na souhlas. Šli si tedy sednout na bar v letištní hale.

"Sasuke Uchiha, zapomněl jsem se představit"
"Naruto Uzumaki"
Povídali si o všem možném. Nejdříve proč letí do Zvučné jestli za zábavou, prací a tak dále. Lili do sebe jedno saké za druhým a Narutovi už to lezlo na mozek a rozpovídal se o svém osobním životě.
"Před třemi lety, bylo mi teprve šestnáct let, začal jsem si s jednou dívkou od nás z města. Byla to moje úplně první holka. Už ve škole se mi líbila, ale ona mě neměla ráda až časem se to změnilo a ona se do mě zamilovala. Jenže mě se jenom líbila, ale řekl jsem si třeba se moje city k ní změní. Bohužel nezamiloval jsem se, ale pořád s ní jsem. Nemiluju jí. No není to k smíchu."
"Takže pořád jsi z dívkou, kterou nemiluješ, to nechápu"
"Mě žádná nepřitahuje a víš co já já požádal včera večer o ruku" to už se Naruto rozchechtal.
"Tak to nechápu už vůbec" podivil se Sasuke.
"Já sám sebe taky nechápu, ani mě nepřitahuje v posteli" řekl a zrudl, protože si uvědomil co právě vypustil z úst.
"Ehm, Naruto nejsi ty takhle náhodou gay" nedalo mu to a musel se prostě zeptat. V duchu se modlil, aby byl, protože jemu se Naruto moc líbil a proto ho oslovil.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mono-chan tvoje SB Mono-chan tvoje SB | Web | 17. července 2009 v 14:04 | Reagovat

KAWAI.
Ale Sakura...nešlo by jí zabít? :D

2 Kira Kira | 17. července 2009 v 16:05 | Reagovat

už jsem se lekla *drží se dramaticky za srdce xD* sem ti chtěla vynadat co trápíš Naruta xD ale dobře, pěkné xD rychle další díl  :-D jinak souhlasím s Mono xD

3 Zulík Zulík | 17. července 2009 v 19:11 | Reagovat

Nejdeš nato trochu hrrr?
-zo Sakurov do blázinca.

4 Riuu Riuu | Web | 18. července 2009 v 3:35 | Reagovat

Páni tak to je zajímavé! Začíná to teda velice dobře a těším se na pokračování!!!

5 Majka Majka | Web | 18. července 2009 v 9:31 | Reagovat

S-sakura a snoubenka Naruta?? OMG... :-D doufám, že ho s ní ještě ke všemu neoženíš, protože to by na mě asik bylo moc :-D. Těším se na pokráčko  :D =33!!!

6 terkic terkic | Web | 19. července 2009 v 13:21 | Reagovat

jéé to bylo fakt dobrý:-) už se těším na další díl:-)

7 Naru-san ♥ Naru-san ♥ | Web | 9. srpna 2009 v 18:10 | Reagovat

*vystrašený a při tom vraždící pohled* Lili...No to nemyslíš vážně?Muj bože sakura,snoubenka,miláčku,lásko?ájííí..mě málem kleplo xD Musím na druhý díl jinak mě pine :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.