Vítejte...


Vlak domů

27. srpna 2009 v 12:56 | Lilirose |  Vaše povídky

Kopodon měl skvělý nápad... ano využil náás xD ae to nevadííí xD ta povídka je moc povedená.. takže doufám, že mu nevadí, že jí zveřejním i tady!

Od Kopodona!!! jeho stránky zde : http://yaoishonen.blog.cz/

takže mám pro vás další povídku
až si ji budete číst tak se omlouvám,že mi asi hráblo
a čekám na tu kritiku v komentářích :-)

takže tahle povídka je moje...jak to jemně říct,moje nejextravantnější dílo.Předem se omlouvám
:Lilirose
Luchia
Yumiko
Yonade
Gira
Kagome
za to že jsem tak hnusně využil svoji anketu k tomu abych je vsadil do povídky
doufám všem že se vám bude líbit je nejen pro tyto dívky
ale i pro vás
díky za jakkýkoliky komentář
a pokud bude chtít vědět pro představu jak dívky vypadají tak si přečtěte komentáře k článku potřeboval bych...

p.s.-Yumiko,to co sis v té povídce k němu dovolila,ať tě už nikdy nenapadne jinak... :-) (pochopíte až si to přečteš)

děj se odehrává ve skutečnám světěByly už asi tři ráno, když se skupinka šesti dívek vracela z diskotéky. Tma prostupovala všude kolem a kdyby nebilo pouličních světel, neviděly by na krok. Krom nich nebil na ulici ani živá duše.,,To bylo něco, holky"mluvila na ostatnídívka se zrzavímy vlasy.,,No jo my víme Luchio, ale hlavně už se uklidni"uklidňovala ji její kamárádka Lilirose. Ostatní dívky je poslouchali a hlavou Lilirose přitakávali, protože i ony byly značně unavené a nechápali jak může mít ještě tolik energie. Šli pomalu na vlakové nádraží, aby se dopravili do jejich domovů, které měli blízko sebe.

Jedna dívka se však o pár kroků loudala za nimi.,,Pojď Kagome nebo nám to ujede"volala na ni a rukou při tom mávala Yonade. Kagome jakoby nereagovala a šla dál svým tempem.,,,,Prosím tě nech ji"štouchla Yonade ramenem do boku Yumiko a zastavila, aby mohla počkat na Kagome.,,Ach jo"zakroutila ještě hlavou Yonade a pak jen pozorovala cestu a okolní tmavou krajinu.
,,Kagome"odmlčela se Yumiko a nevěděla jak začít.,,Poslyš co tě poslední dobou trápí?"Rozhodla se nakonec zeptat své kamarádky na rovinu. Ta však neřekla ani slovo a jen se na ni podívala stylem , že o tom neche mluvit.,,Chápu, že mi to nechceš říct, ale známe se tak dlouho. Krom toho jsem nikdy nikomu neprozradila nic co jsme si řekli nebo snad ano?"Povytáhla Yumiko obočí a nechtěla se hned odbít. Kagome na ni při chůzy chvíli hleděla a pak otočila hlavou před sebe, aby nezakopla.

Chvíli přemýšlela a nakonec se rozhodla, že to své kamarádce řekne. Její pocity, co si myslí.,,Poslední dobou jsem přemýšlela o životě"začala a pak se na chvíli Kagome odmlčela.,,Když jsem tak o všem přemýlala a plula myšlenakama do neznáma uvědomila jsem si, že nechci všechno to co my nenější život nabízí"mluvila tichým hlasem, v kterým šlo slyšet trochu smuku.,,Ono mi totiž došlo, že nechci být pořád ve středu dění, bavit lidi kolem a dělat si ze sebe srandu. Raději bych šla třeba ven jen s jednou z vás a bavila se jen s ní. To dovádění mě přešlo. Navíc mě vadí jak se většina holek chová jako kokety bez zábran. Neříkám, že si taky ráda nezafriltuju, ale jsou jisté meze ne?"Mluvila s už opovženi hodným tónem.,,Chápeš co tím myslím Yumiko?"Ta na ni však chvíli hleděla a musela si vše důkladně přebrat.,,No, asi jo, máš trochu vlčí syndrom. Co že mám?"hleděla na ni jako na pošuka.,,Vlčí syndrom. To je, že by si byla raději sama a přemýšlela nad věcma, který občas ani řešit nemusíš. A spíš takoví ty pesimistický věci"vysvětlovala hrdě Yumiko a při tom přemýšlela jestli to nespletla nebo nezkomolila s něčím jiným.,,Aha"dodala lehce bez nějeaké velké reakce Kagome.,,Poslyš, vím, že je to jen tvoje věc, ale já se tě jako kamarádky nevzdám, tak s tím počítej"mluvila rozhodným hlasem. Kagome na ni hleděla s otevřenou pusou.

,,Ty poslyš není ti zima jako mě?"Kagome jen kívla a usmála se na ni.,,Co kdybychom si dali závod na nádraží?"Kagome se sice nechtělo, ale když viděla Yumikiny zářiví oči tak jí nemohla říct ne.,,Skvěle"Dodala radostně Yumiko. Chytla Kagome za ruku a vyběhli jako blesk ku předu. Míjeli zrovna ostatní holky, když na ně Yumiko mluvila,,je závod, kdo bude první na nádraží. Poslední bude mít trest, kterej jsem už dávno vymyslela."Usmála se a přidala do tempa, aby nebyla poslední a táhla tak Kagome, která nechápala, kde se v ní najednou vzalo tolik energie. Ostaní dívky se nenechali vůbec pobízet.
Jako další za běžící Kagome s Yumiko se držela Luchia, protože byla už před tím před ostaními tak měla výhodu. Hned za ní se drželi skoro u sebe Lilirose a Yonade, které si mezi sebou povídali aniž by to ostatní slyšeli,,Ty Lilirose, asi nevíš co Kagome je že? Ne, nejspíš to právě řekla Yumiko. Hmm, to se bude muset zjistit"MLuvila spíš pro sebe než na Lilirose Yonade. Jako poslední se, která právě vyběhla byla Gira,,Hej, holky to není fér, zavazovala jsem si boty. No tak počkejte"Volala na ně.

V polovině cesty, která jim zbívala se pořadí změnilo, Jako první byla Lilirose a za ní v závěsu Luchia, Kagome s Yumiko byli za nimi, pak Gira a nakonec Yonade.,,Giro, počkej na mě!"volala na ni udýchaná Yonade.,,Promiň, ale nechci doběhnout poslední a plnit pak úkol od Yumiko. Vím že to bude zase něco strašnýho."Omlouvala se jí Gira a přidala na tempu. Yonade se o to pokusila taky, ale moc jí to nepomohlo.

Do vestibulu na nádraži doběhla jako první Lilirose, za ní Gira skoro ve stejnou chvíli s jestě se držící za ruce Kagome a Yomiko. Jako poslední doběhli skoro zarás Luchia a Yonade, které k tomu chybělo málo a mohla být před ní.,,Blbej patník"třela si Yonade lehce odřenou nohu, protože to on ji zbrzdil. Dívky byli udýchaný a nemohly popadnout dech. Až po drahné chvíli se konečně jako první vydýchala Kagome, která od ostatních holek vybrala peníze a šla koupit jízdenky.

Šli k nástupišti čekat na vlak. Protože podle informační tabule měl přijed do půl hodiny. Sedly si na lavičky, aby ulevily bolavím nohám.,,Holky všimli jste si"rozhlížela se Gira.,,A co"ptala se jako první Lilirose a dívala se taky.,,Nikdo tu není. Ani bezdovci"dodala Gira. I ostaní dívky se dívali a měla pravdu.,,To je nějaký podezřelí"nezdálo se Yumiko.,,Jo holky, mám pro vás ten trest"mluvila s úsměvem na tváři. Luchii a Yonade zamrazilo.,,Pokud nasedneme do vlaku a budou tam kluci zhruba našeho věku, dobrá beru plus mínus čtyři roky, tak já vyberu dva a vy je budute muset buďto zbalit nemo s nima koketovat tak, aby to pochopil i blbec."Dodala ďábelským hlasem Yumiko.,,Ty si teda potvora"ohradila se Luchia.,,Podlízaní ti nepomůže"usmála se Yumiko a vyplázla na Luchiu jazyk. Luchia jen zakroutila hlavou a usmála se. Yonade mezitím přemýšlela, kde by v tom mohla být klička. Konečně na nějakou přišla,,poslyš Yumiko, takže když by tam žádnej nebil tak nic dělat nemusíme, že?"ptala se jí Yonade a zároveň se začala modlit ke všem svatým, aby tam opravdu niko z kluků neseděl.,,Jo to jo, ale nevím jeslti budeš mít takoví štěstí."Usmála se Yumiko a obrátila se na nádherně prosvěcené nebe, na které pozorovala hvězdy. Yonade se zaradovala a poté jako ostaní dívky pozorovala hvězdy do příjezdu vlaku.

Nastoupili do vagonu, ketrý nebil sice lůžkový, ale jim to bylo jedno. Sedli se do kožených sedadel po třech na obou stranách. Kagome k oknu proti ní Lilirose a vedle Lilirose Gira. Na druhou stranu si sedli Yumika a Luchia s Yonade k oknům.

Vlak se po deseti minutách rozjel a dívky tak mohly pozorovat osvětlené vesnice z dálky, když projížděli tmavou krajinou. Po pár minutách se Luchia začla smát. Zprvu normálně, ale po chvíli se nemohla pomalu ani udžet a popadala se za břicho. Když se konečně dosmála a rozhlídla se, tak se na ni všechny ostaní dívky dívali.,,Co ti přišlo tak vtipnýho?"ptala se Gira.,,Ale, vzpomněla jsem si jak mě na diskotéce chtěl zbalit ten kluk s černýma vlasa staženýma do copu"Smála se ještě trochu Luchia.,,To jo ten byl krutej."Usmála se a přitakala Yonade.,,Počkejte o žádným nevím"Ozývala se Lilirose.,,Já taky ne"mluvila hned po ní Gira.,,Řekni co se stalo."Přemouvala ji Lilirose.,,Dobře. No vy jste asi zrovna tančili, když jsem byla na pultu, přišel mě tam zbalit jeden kluk.Shivamaru nebo Shikamaru, tak nějak se jmenoval. Chvíli jsme si povídali a vypadalo to slibně, ale pak mně i sobě obědnal pití. Zrovna pil, když jsme mu říkala jeden vtip. On se rozesmál tak, že se začal dusit. Pak to pití chtěl vyplivnout, ale místo pusou mu to vystříklo nosem a navíc na barmana."Už se nemohla udržet a smála se znovu Luchia. Holky se rozesmáli taky, některý pochopili proč měl pak barman červenej flek od pití na zástěře.

,,My jsme s Lilirose zažili taky hezkou scénu o které nevíte."mrkla Gira na Lilirose. Ta si na to vzpomněla a zakroutila hlavou, aby to vyhnala, protože na to nechtěla vzpomínat.,,Povídej a nenapínej nás"dychtěvě na ni mluvila Yonade.,,No Lilirose si vyhlídla jedno kluka. Párkrát na něj zamrkala a už spolu tancovali. Mě zrovna na tu stejnou písničku pozval taky jeden kluk, ale zpět k Lilirose. Vše bylo v pohodě do doby než jí sjel ten kluk rukama na zadek. Lilirose mu ruce vrátila na původní místo. On jí řekl něco v tom smyslum aby nedělala drahoty a sjel tam znovu. Lilirose ho od sebe odhrkla, ale on se nedal. Do toho jsem skočila já a pak jsem ho obě vší silou ztrčili. On letěl až na dalšího chlápka, kterého zhodil. Byl to takovej"nemohla najít Gira to správný slovo,,vazoun a navíc trochu podrážděnej."mluvila, když ji do toho skočila Kagome,,tak proto se tam poprali a oba je vyhodili ven, teď mi je to jasný jako facka"kroutila hlavou Kagome. Gira se jen usmála a Lilirose se nechtěla podívat na žádnou z nich, neustále kroutila hlavou, aby se té vzpomínky zbavila.

Na druhé zastávce nastoupilo do vlaku pětice kluků. Sedli si tři na jednu stranu a dva na druhou.,,Tss holky viděli jste je?"ptala si jich potichu Lilirose.,,Hmm, jo jo"slintali a přikivovali ostatní.,,Ale připadaj mi nějaký povědomí"nedalo Luchie. Holky, kluky pozorovali tak, aby to nezpozorovali a nestečili se divit nad tím co viděli.. Ti tři co seděli na jedný straně se chovali zatím normálně, ale ti dva na druhé ne. Byli na sebe namáčklí a líbali se jako kdyby se nechumelilo. Ten černovlasý byl pod tím blonďatým a vypadalo to jako kdyby si to každou chvíli měli spolu rozdat. Možná by to i udělali kdyby holky neslyšeli jak je okřikl z druhé strany jejich kamarád,,hele, uberte páru nejste tu sami"aby je zchladil. Ten co je okřikl měl krátký hnědý vlasy a podivný tetování na tváři.

,,Holky, já vím kdo to je"najednou skoro až vyjekla Yonade. Ty se na ni hned otočily a už jen očima ji propalovaly, aby to řekla.,,No tak nenech se popízet"dokence se přidala i Kagome, protože se jí taky jeden z nich líbil.,,To je nová skupina. Mám dojem, že jim přístí měsíc vyjde první deska a v televizi bude od pondělí hrát jejich klip. Hrají rock nebo něco v tom stylu. Jsou skvělí. Četla jsem o nich v Hudbě a Stylu, kde mě zaujali hlavně tím, že jejich zpěvák a baskytarista se přihlásili ke své orientaci a chodí spolu a jsou to ti dva."Ukázala na ně lehce prstem Yonade.,,Mám dojem, že ten černovlasej se jmenuje Sasuke a ten druhej Narumo,ne Naruto."Opravila se a povídala dál,,ten blonďák je prej děsně střelenej, ale skvěle zpívá tak nevim a ten černovlasej je tak ledodvě sexy chladnej, když s tebou něco málo promluví."Lehce sebou zavrtěla Yonade jako mála sedmiletá holka.,,A co tamhle ti?"ptala se Yumiko.,,To jsou další členové kapely. Ten hnědovlasej s tetováním na tváři je Kiba, druhá kytara. Ten druhej hnědovlasej s podivně bílíma očima je Neji, ten hraje na bubny a ten poslední ten zrzek je Gaara, ten doporvodně zpívá a hraje na klávesy nebo tak."dokončila Yonade a zasněne se na něj podívala.,,Ty Luchio, Yonade váš ůkol"usmívala se na ně Yumiko.,,Ne, je ne"kroutili zarás hlavou a mluvili.,,Ale jo,a navíc ty budeš mít Sasukeho Luchio a ty Yonade si vezmeš, jak si říkala jeho jméno? Jo už vím Gaaru."dokončila Yumiko a libovala si jak to vymyslela.,,Ty si teda, zlá zákeřná"nedokončila větu Yonade a zhluboka vydechla nosem, přičemž z něj málem vypustla páru.

Trvalo velice dlouhou chvíli, než se dívky rozhoupali, ale jako první se situace chopila Luchia, když šel Naruto na záchod a Sasuke osamněl. Zhluboka se nadechla a vyšli vztříc tomu se trapnit.,,Ahoj, máš tu volno?"usmívala se Luchia na Sasukeho. Ten se po ní ohlídl a nic neříkajícím grymasou ve tváři kývl na souhlas.,,Jsem Luchia"představovala se, když si sedala naproti, aby mu vyděla do tváře. Myslela si, že jí Sasuke asi neslyšel proto to zopakovala,,Já jsem"ale nestihla ji dokončit, protože ji přerušil mladík,,Sasuke"znělo od něj podrážděně. Nechtěl se zřejmě bavit, ale ona se nemohla jen tak vzdát.,,Poslyš ty si ten kytarista Sasuke Uchiha, že? Už se těším na vaše Cdčko."Mluvila na něj, ale zdálo se jako by ji nevnímal a místo, aby se díval na ni tak se spíš hleděl skrz ní.,,Poslyš je tu horko, nevadilo by ti, kdybych se vyspíkla?"A aniž čekala na odpověd už si zdělávala tričko pod nímž měla ještě jedno, ale jen na ramena. Provokatyvně si jej stáhla víc dolů, aby tak ukázala své vnady a předklonila se k němu, aby byl účinek co nejlleší. Sasuke na krátkou chvíli zkoprněl, ale viděla to jen Luchia, protože to byla jen chvilka. Holky to mezitím pozorovali a velice dobře se při tom bavily.
Když viděla Yonade jak se Luchia ztrapňuje, tak se rozhodla, že to bude mít taky za sebou. Šla ke skupince tří kluků.,,Ahojte"pokynula rukou a usmívala se,,mohla bych si sednout k vám?"Zeptala se.,,Posaď se"mluvil na ní Kiba a pak sebou přirazil blíž k oknu a udělal tak místo vedle. Yonade se posadila a byla rádá za to místo, protože naproti ní seděl Gaara.,,A jak se jmenujete vy?"začla konverzaci.,,To je Neji,Gaara"ukazoval na ně,,a já jsem Kiba."Představil je všechny.,,Těší mě"skoro až švitořila Yonade. Chlapci na ni upírali svůj pohled.,,Neznáme se od někud?
Připadáte mi povědomí"hrála na oko.,,Jasně vy jste ta nová skupina"mluvila rozradostněným tónem, aby je přesvětčila. Celou dobu co mluvila se dívala po Gaarovi. Ten ji však nevnímal a díval se kamsi do neznáma. Yonade chvíli přemýšlela jak to udělat, ale pak ji napdla trochu větší šílenost.,,Chtěla bych vám něco ukázat"stoupla si, když mluvila na chlapce. Šmátrala v kapse než našla malej papírek. Pak se tvářila, že si bude chtít sednout, ale schválně si podkopla jednu nohu druhou a spadla tak na Gaaru a zkončilo to tak, že jeho obličej zůstal v Yonadině výstřihu.

V tu samou chvíli vešel do místnosti vracející se Naruto. Nejprve viděl červené vlasy Gaary a zbitek v cizí holce,když se však podíval na Sasukeho tak ho málem trefilo. Jiná cizí holka se třela nohou o tu Sasukeho a navíc mu málem ukazovala svoje vnady.,,Ehm, ehm"nahlas zakašlaš, aby tak dal o sobě vědět. Luchia se po těm ohlídla,,jé ahoj ty musíš být Naruto, těší mě"představovala se jako by se nic nedělo Luchia. Raději se od Sasukeho odsunula, aby mohl k němu Naruto. Ten toho hned využil. Nesedl si k němu, ale na něj a dal mu provokativně před ní pusu, aby věděla čí je Sasuke. Luchia to moc dobře věděla a tou situací se dobře bavila. Naproti se Yonade odlepila od Gaary a nechala ho nadechnout. Ten byl v tuto chvíli lehce červenej ale nebila si jistá jestli nedostatkem vzduchu nebo se studem. Třešničku na dortu tomu ovšem dal Neji. Ten se díval na Yonade, že ji každou chvíli zabije a hned na to si k sobě přitáhl Gaaru a tvářil se při tom vražedněji než masovej vrah. Gaara ještě víc zrudl a bylo jasné proč. Ukázal se další pár ve skupině, který to tajil. Yonade si sedla na místo a zalíbeně sledovala jak Neji trochu ochranitelsky hladí Gaaru po břiše a trupu.,,Ještě vy začněte"ohradil se Kiba.

Holky, který to do týto chvíle jen pozorovali a pomalu se váleli smíchy na zemi přestali.,,Řekla bych, že svůj úkol splnili ne?"otočila se Gira na Yumiko, když k ní mluvila. Yumiko jen kívla. Gira se odhodlala a a došla ke skupince s Yonade,,ahojte já jsem její kamarádka, mohla bych si jít k vám sednout?"požádala je a po kývnutí si sedla vedle Gaary a Nejiho, kterej ho držel na klíně a bedlivě pozoroval Yonade. Ostatní dívky ji následovali taky. Lilirose si přisedla k Luchii vedle Naruta, pomalu dusícího Sasukeho, kterýmu se to přestávalo líbit. Kagome si k nim sedla taky a pozorovala jak z Naruta odcházi pára a po očku sledovala Sasukeho.

Kdo se z té rychlosti nevzpamatovala, byla Yumiko. Neměla si kam sednout. Nehctěla sedět sama proto se ďábelsky usmála, když se podívala na Kibu. Skoro až na něj skočila a posadila se mu přitom na klín. Až když seděla, tak se ho zeptala,,doufám že by ti nevadilo, že se ti sednu na klín"Kiba ovšem nebil schopnej slova a jediný co dokázal bylo lehce zatřást hlavou že ne, protože byl červenej jako přezrálý rajče
.
Potom co se z Kibi ztatil stud a barva z jeho tváře opadla na původní se mohl začít bavit. Brzy byli všichni v dobré náladě. Luchia a Yonade se ještě omluvili Sasukemu a Gaarovi a vysvětlili jim, že to byl jejich úkol. Ti to sice s váháním akceptovali, ale byli raději pro jistotu obezřetní. Dobře si celou dobu vykládali než zaznělo z rozhlasu jejich stanice.

,,Tak vám kluci děkujem a třeba se ještě někdy potkáme"loučili se dívky a mávali jim na rozloučeny než vystoupili. Všechny najednou, vedle sebe vyšli stříc svým domovům se konečně po tak náročné noci prospat.

KONEC
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gel-chan ♥♥SB♥♥ Gel-chan ♥♥SB♥♥ | Web | 27. srpna 2009 v 13:38 | Reagovat

Krásá povídka xD

2 Gel-chan ♥♥SB♥♥ Gel-chan ♥♥SB♥♥ | Web | 27. srpna 2009 v 13:44 | Reagovat

Hih, všechno v poho, těším se na povídku xD. Ten dess .. v pohodě xD, já sama mám na blogu že tady nejsem atd .. tedy já tady fakt nejsem .. to duuuuuch ~~~ :D

3 Yuiko-SBnko Yuiko-SBnko | Web | 27. srpna 2009 v 13:55 | Reagovat

Hojky, hezkej dess :) A ta povídka se mi líbíí xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.